SDK systémy Knauf

Firma Knauf patří v oboru sádrokartonu ke světovým lídrům, stejně tak je tomu i na našem trhu, kde působí od roku 1992. Od roku 1995 probíhá výroba sádrokartonových desek v České Republice, ve výrobním závodu v Počeradech.

Knauf se specializuje /krom jiného/ na výrobu a vývoj systémů pro suchou výstavbu, které najdou široké uplatnění jak při výstavbě nových bytů, tak při rekonstrukcích. Jejich systémy, dokáží řešit požadavky na akustiku, požární odolnost, odolnost proti vlhku, pevnostní požadavky, desky čistící vzduch a speciální desky s olovem najdou uplatnění i v radiologii.

Všechny systémy procházejí atestací, takže při dodržení technologických postupů, je výsledný parametr zaručen. K tomu pomáhá i systém školení a certifikace montážních firem, který firma Knauf zajišťuje a který můžeme našim zákazníkům zprostředkovat.

Sortiment desek je velmi široký, zahrnuje desky ze sádrokartonu, sádro-vláknité, cementové a desek z PET materiálů, které dokáží čistit vzduch. Díky této rozmanitosti lze najít vhodný systém na téměř každé použití, ať se jedná o strop, příčku, nebo podlahu.

Firma se neustále snaží své systémy inovovat a rozvíjet. Hledá nové materiály a vylepšuje i stávající řady.

Za všechny bychom jmenovali alespoň desky Red Piano, Diamant, Silentboard, Fireboard, Drystar, Aquapanel, Cleaneo…


Potřebujete poradit?
Nevíte si rady? Napište nám!